انواع ترانکینگ لگراند

  1. ترانک 80×50 لگراند
  2. ترانک 105×50 لگراند
  3. ترانک 150×50 لگراند
  4. ترانک 195×50 لگراند

 سایزهای انواع ترانکینگ لگراند به صورت دو عدد ضرب شده نمایش داده می شوند. این اعداد به ترتیب بیانگر عرض و عمق ترانکینگ ها هستند (برای مثال عبارت ترانک 80 در 50 بیانگر وجود عرض 80 میلی متری این ترانک با عمقی 50 میلی متری است) در واقع ترانکینگ های لگراند به غیر از تولید در عرض های مختلف 80،105،150،195 دارای عمق های گوناگونی هستند 

درب و بدنه ترانک لگراند

همانطور که ترانکینگ ها با عمق ها و عرض های متفاوتی ساخته می شوند، درب های آن نیز دارای سایزهایی متفاوت است.

لگراند فرانسه درب ترانکینگ های سری دی ال پی (DLP) را با سایزهای 65 میلی متر و 85 میلی متر تولید می کند که متناسب با سایز دهانه ترانکینگ می بایست درب آن نیز خریداری گردد.  سایز درب ترانکینگ لگراند زمانی اهمیت پیدا خواهد کرد که شما قصد خرید کادر برای نصب مکانیزم بر روی ترانکینگ خود داشته باشید. در واقع کادر ترانکینگ ها به علت قرار گرفتن در همان محلی که درب ترانک نصب می شود، می بایست متناسب با سایز درب و سایز دهانه ترانک خریداری شوند.
برخی از ترانکینگ ها توسط لگراند به دو صورت بسته بندی می شوند. اولین نوع این ترانکینگ ها در مدل هایی است که درب و بدنه در قالب یک بسته بندی قرار دارند و در نوع دوم درب و بدنه در بسته بندی های جداگانه به فروش می رسند.

جزئیات تجهیزات دیگر ترانکینگ لگراند

ترانکینگ لگراند دارای اکسسوری های مختلفی است که به شما کمک می کنند تا ضمن رعایت موارد ایمنی، ظاهر مناسب تری را در محل نصب ترانکینگ ها به وجود آورید.متعلقات ترانک شامل انواع زاویه داخلی، زاویه خارجی و زاویه تخت هستند.

 مسدود کننده ترانکینگ (Endcap) که به صورت عامیانه به ته بند معروف اند به شما کمک می کنند تا ابتدا و انتهای ترانکینگ خود را به وسیله آن ها مسدود کنید. از دیگر تجهیزات ترانکینگ لگراند درزگیرهای درب و بدنه هستند که به صورت جداگانه به فروش می رسند.

درزگیرها در محل اتصال دو ترانکینگ نصب می شوند تا شکافی را که به صورت یک خط در محل اتصال دو ترانکینگ نمایان است مخفی کنند تا ترانکینگ ها در محل اتصال ظاهری یکنواختی داشته باشند. سه راهی های ترانکینگ های لگراند نیز زمانی استفاده می شوند که قصد گرفتن یک انشعاب در جهتی مخالف را در طول مسیر ترانکینگ لگراند خود داشته باشید که در محل اتصال ترانکینگ افقی و عمودی از یک سه راهی متناسب با سایز ترانکینگ استفاده می گردد.برای نصب انواع کلید، پریز برق و یا پریز شبکه و تلفن بر روی بدنه ترانک لگراند نیاز به خرید یک کادر دارید.کادر ترانکینگ لگراند با ظرفیت های دو، چهار، شش و هشت ماژول تولید می شود که هر دو ماژول امکان نصب یک پریز پهن یا دو پریز باریک را دارد.