بایگانی نوشته‌ها


کابل‌های LSZH (بدون هالوژن)

کابل‌های LSZH (بدون هالوژن)

ابل ‎Low Smoke Zero Halogen (LSZH)‎ کابلی عاری از هالوژن است (فلور، کلر، برمید، ید، استاتین) که جزو مواد زیست محیطی بوده و فاقد مواد سربی مانند کادمیوم، کروم و جیوه می باشد

ترانکینگ لگراند

ترانکینگ لگراند

ترانکینگ لگراند وسیله ای شامل یک محفظه در بسته است که امکان عبور انواع سیم و کابل و نصب انواع کلید و پریزها را به وسیله کادر های مخصوص و قابل نصب بر روی خود فراهم می کند.

پچ پنل چیست ؟

پچ پنل چیست ؟

اگرچه این روزها، شبکه‌های بیسیم حرف اول را می‌زنند؛ اما هم‌چنان و برای بسیاری از کارها (مثلا دستیابی به سرعت بیشتر) نیاز به یک شبکه سیمی دارید. یکی از اولین نیازهای شما برای راه‌اندازی شبکه‌های سیمی، پچ پنل است.

تست فلوک چیست؟

تست فلوک چیست؟

تست فلوک برای بررسی عملکرد لینک یا کانال و انواع کابل شبکه و فیبر نوری انجام می‌گیرد و اطلاعات کاملی از کابل و فیبر و نود (کیستون ها و سایر تجهیزات شبکه ) در اختیار تکنسین‌ها قرار می‌دهد.

کابل شبکه لگراند

کابل شبکه لگراند

لگراند برند بزرگ فرانسوی و تولید کننده تجهیزات برق و شبکه است.کابل شبکه لگراند در گروه کتگوری های Cat5e، Cat6، Cat7 و Cat8 تولید می شود که  دو نوع شیلد دار و بدون شیلد موجود است.این کابل ها از زوج های به هم تابیده شده مسی تشکیل شده است

بهترین کابل برق ماینر چیست؟

بهترین کابل برق ماینر چیست؟

یکی از مهمترین اتصالات دستگاه های ماینر، کابل برق پاور دستگاه است و بدلیل توان مصرفی بالای ماینرها باید از کابل های متناسب با این کار استفاده گردد.

اصول و مبانی ضد انفجار

اصول و مبانی ضد انفجار

طبقه بندی فضاهای  قابل اشتعال در صنعت صنایع نفت و گاز: بر اساس حضور گازها بخارات و غبارات قابل اشتعال در استاندارد  IEC مناطق خطر به سه منطقه تقسیم شده است که به آنها Zone گفته می شود.

دیباچه

دیباچه

با توجه به تغییرات گسترده ایجاد شده در سبک زندگی امروز بشر و با عنایت به پیشرفت های هر روزه علم و فن آوری ، در می یابیم ایجاد ارتباط و تعامل نیز در این رهگذار دچار دگرگونی های فراوان شده و بر همین اساس هم اندیشی و انتقال و تبادل تجربیات و معلومات نیز در ساختارهای جدیدی در حال انجام است.

دسته‌بندی
موردی وجود ندارد.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...